Gintarinė kasa

Gegužės 29 d. mokykloje vyko jau antrą dešimtmetį vykstanti šventė – rytmetis „Gintarinė kasa”. Į šventę pradinių klasių ilgakases sukvietė mokytojos Marija Petkauskienė ir Aušra Jankienė. Labai džiugu, kad šventėje buvo mergaičių, kurios dalyvauja Tarptautiniuose ilgakasių konkursuose ir laimi apdovanojimus. Tai 1c klasės mokinė Smiltė, kuri jau nuo 5 metų dalyvauja įvairiuose ilgakasių konkursuose. Šventės dalyviai ne tik pasidžiaugė, pasigėrėjo mergaičių gražiais, ilgais plaukais, bet ir kalbėjo apie knygas. Prisiminė Tarptautinę vaikų knygos dieną. Ilgakasės sužinojo, kad Lietuvoje ši diena minima jau nuo 1993 m. Šių metų Tarptautinės vaikų knygos dienos rėmėjas yra Graikijos skyrius, kurio tikslas skatinti mažuosius skaitytojus pamilti knygas, jomis skaitant grožėtis, kurti žmonių ryšius, pasitelkiant toleranciją. Knygų skaitymas su šeimos nariais suartina žmones. Šventės metu mergaitės susipažino viena su kita žiūrėdamos sukurtą iš jų atsiųstų nuotraukų filmuką. Mokyklos direktorė palinkėjo ilgakasėms ir toliau rūpintis ir puoselėti savo ilgus plaukus, sėkmingai užbaigti mokslo metus ir išdalino visoms dalyvėms padėkas.