„Įdomioji ekologija”: edukacija – kūrybinės dirbtuvės

Kovo 21 d. 3a klasės mokiniai (pradinių klasių mokytoja metodininkė Edita Matelionienė) nuotoliniu būdu dalyvavo aplinkosauginio renginio ,,Įdomioji ekologija“ kūrybinėse dirbtuvėse, skirtose Žemės dienai paminėti. Į renginį pakvietė didžiausia pakuočių atliekų tvarkymo organizacija Lietuvoje “Žaliasis taškas”. Mokiniai buvo mokomi panaudoti antrines žaliavas ir tokiu būdu prisidėti prie Žemės saugojimo. Konstruodami vaikai naudojo tokias priemones: „Tetra Pak“ pakuotes (pieno, sulčių pakuotes), įvairias nereikalingas popieriaus atraižas, žirkles, klijus, spalvinimo priemones (kreidutes, flomasterius, pieštukus). Gamino vazonėlius – namelius, į kuriuos galės įpilti žemės ir pasėti kokią norės augalėlio sėklytę. Taip galės stebėti augantį pavasarinį daigelį. Mokiniai, gamindami vazonėlius, patyrė gerų emocijų.