Iniciatyva ,,Aš esu LIETUVIS!“

Iniciatyva  ,,Aš esu LIETUVIS!“

Vasario 9 d. mokyklos bendruomenė pradėjo iniciatyvą ,,Aš esu LIETUVIS!”, kuri tęsis iki kovo 10 d. Pamokų metu kalbėsimės apie Lietuvą, kas daro mus išskirtinius, vykdysime nedidelius mokyklinius projektus. Pasitikdami Vasario 16-ąją papuošėm mokyklos erdves. Istorijos pamokų metu buvo vykdomas projektas ,,Vasario 16- osios signatarai”, kurio rezultatai šiandien pristatyti bendruomenei. Pradedam vykdyti ir etnokultūros projektą apie tarmes, papročius ir tradicijas ,,Kas iš senolių paveldėta?” – technologijų pamokų metu mokiniai jau pasiuvo lėles, aprengtas skirtingų etnografinių regionų tautiniais rūbais.

Mokiniai šiandien galėjo ateiti į mokyklą be uniformų, bet pasipuošę tautine atributika, prie jų prisijungė ir mokytojų.