Iniciatyva „Šok į tėvų klumpes”

Kasmet mūsų mokykla jungiasi prie respublikinės iniciatyvos „Šok į tėvų klumpes”, kurią organizuoja Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras. Šios iniciatyvos metu mokiniai artimiau susipažįsta su įvairiomis profesijomis, vyksta į savo tėvų darbovietes ar kt.
3d klasės mokiniai (mokytoja L. Daukutienė) lankėsi įmonėje UAB „Rubisolis”, kuri verčiasi patalpų šildymo, vėdinimo, oro valymo ir kt. produktų prekyba. Trečiokai apsilankė įmonės prekybinėse patalpose, sandėlyje, marketingo skyriuje ir net užsuko pas įmonės direktorių. Mokiniai sužinojo, kokie būdo bruožai, gebėjimai, kokie reikalavimai keliami norint dirbti šioje įmonėje, su kokiais iššūkiais tenka susidurti kiekvieną dieną. Apsilankę marketingo skyriuje, trečiokai turėjo atspėti, ką reiškia „šaltas pokalbis”. Pasirodo, kad tai pokalbis su nepažįstamu žmogumi, kuriam reikia išsamiai ir itin atsakingai pristatyti įmonės produktus bei užmegzti verslo ryšius. Šios profesijos atstovui reikia puikių žodinio ir rašytinio bendravimo įgūdžių.

Nuoširdžiai dėkojame įmonės UAB „Rubisolis” darbuotojams, kurie mielai priėmė mokinius, įdomiai pristatė savo veiklą, supažindino su įvairiomis profesijomis, jų pareigomis ir kt.