Integruota anglų k. ir istorijos pamoka ,,Ką žinome apie Anglijos monarchus?“

Kuomet pasaulio lyderiai rinkosi į Londoną atsisveikinti su viena ilgiausiai valdžiusių monarchų Elžbieta II, 5-10 klasių mokiniai anglų kalbos pamokose tyrinėjo ir gilinosi į šalies, kurios kalbą mokosi, istoriją, kultūrą, papročius ir tradicijas. Įdomu buvo skaičiuoti Anglijos monarchus, kiek tarp jų buvo karalienių moterų, pasitikrinti, kiek karališkos šeimos narių galime išvardinti ir t.t.

Kalba – sociokultūrinės tikrovės dalis, tarpkultūrinio bendravimo priemonė, o kalbos mokymasis labai susijęs su šalies, kurios kalbą mokomės, istorija, kultūra bei šių dienų aktualijomis. Dalindamiesi savo žiniomis, diskutuodami, plėtodami kalbinius gebėjimus, ugdėmės pažinimo kompetenciją, toleranciją ir pagarbą kitos šalies atstovams.