Integruota fizikos – muzikos pamoka „Garsas“

Balandžio 11 -13 d. 8 klasių mokiniams vyko integruota fizikos – muzikos pamoka „Garsas“. Pamokos metu fizikos ir muzikos žinios, gebėjimai buvo praktiškai pritaikyti atliekant įvairius bandymus su garsu. Mokiniai, vadovaudamiesi įvairiais informacijos šaltiniais, bendradarbiaudami grupėse sudarė ir pristatė „Minčių žemėlapius“ apie garsą, pateikė garso šaltinių pavyzdžių. Naudodami elektroninį decibelometrą nustatė jų skleidžiamą garsumą. Aiškinosi, kaip garsą skleidžia įvairūs instrumentai. Diskutavo apie garso poveikį žmogui, susipažino su akustikos principų taikymu Antikos laikų amfiteatruose. Mokiniai sužinojo kamertono paskirtį muzikoje ir praktiškai išbandė šį prietaisą.

Pamoką vedė muzikos mokytoja Giedrė Gapšytė ir fizikos mokytoja Alfreda Petrošienė.

20220425_214706