Integruota lietuvių kalbos, dailės ir fizinio ugdymo pamoka

6 c klasės mokiniai vyko į Nacionalinį M. K. Čiurlionio dailės muziejų. Didžiausią įspūdį paliko virtualios realybės filmas „Angelų takais“. Neįmanoma virto įmanoma – mokiniai atsidūrė paveiksluose, įgavę sparnus tapo angelais. Apžiūrėję Čiurlionio paveikslus, dalyvavo edukacijoje „Čiurlionio kosmosas“: mokiniai kūrė savo kosmosą naudodami pasteles. Ši technika buvo mėgiama ir Čiurlionio. Veiklos buvo paremtos judėjimu virtualioje ir realioje erdvėje.

Be to, mokiniai apžiūrėjo W. Kentridge „Vaizdų perkėlimo“ ekspoziją. Norėdamas pamatyti paveikslo judėjimą, žiūrovas turi bėgti kuo greičiau. Judantis paveikslas tampa judančiu tik tada, kai žiūrovas juda.

Patirtus įspūdžius apibendrinti padėjo mokiniams skirta užduotis – išsakyti savo nuomonę raštu. Moksleivės Urtės rašytas tekstas įtikina ir įkvėpia tuos, kurie muziejuje dar nesilankė.