Integruota pamoka „Žiemos eskizai“

Integruota pamoka  „Žiemos eskizai“

Sausio 29 – vasario 2d. šeštų klasių mokiniams vyko integruotos muzikos, dailės ir lietuvių kalbos pamokos „Žiemos eskizai“. Mokiniai susipažino su garsaus Lietuvos pianisto ir kompozitoriaus Balio Dvariono kūryba. Išklausę ir išanalizavę siuitos „Žiemos eskizai“ dalis (muzikos mokytoja Giedrė) pagal jų temas nutapė kūrybinius darbus (dailės mokytoja Asta).

6a klasės mokiniai ieškojo eilėraščių apie žiemą, tarėsi su mokytoja, labiausiai patikusį dailiai nurašė, išmoko jį meniškai perskaityti. Džiugu, kad vaikai perskaitė daug eilėraščių, susipažino su lietuvių poetų kūryba (lietuvių kalbos mokytoja Jolanta).
Pamokas vedė: muzikos mokytoja G. Gapšytė, dailės mokytoja A. Bagdonaitė ir lietuvių kalbos mokytoja J. Ulienė.