Integruotos geografijos ir informacinių technologijų pamokos

Birželio 8 dieną 6a klasės mokiniams vyko integrutos geografijos ir informacinių technologijų pamokos. Pirmiausia mokiniai turėjo pasikartoti, kurie yra didžiausi Lietuvos miestai ir upės. Išsitraukę objektą, internete ieškojo informacijos: miesto simbolio, gyventojų skaičiaus, kurioje Lietuvos dalyje miestas įsikūręs, jo svarbiausi lankomi objektai, iš kur išteka ir kur įteka upės, koks jų ilgis, svarbiausi intakai, kokie miestai prie tų upių. Vėliau mokiniai gavo užduotį -informaciją sukelti į micro:bit kompiuteriukus. Savo darbą kiekvienas pristatė klasės draugams ir sudėliojo atitinkamose vietose ant Lietuvos žemėlapio kontūro mokyklos antro aukšto fojė.

Kitų klasių mokiniai taip pat galėjo pasitikrinti savo geografines žinias apie Lietuvą, ypač micro:bit kompiuteriukai sudomino penktokus ir pradinių klasių mokinukus.