Integruotos pamokos ,,Lietuvos valstybės susikūrimas“ ir viktorina ,,Pažink Lietuvą“

2023 vasario 6-10 dienomis trečių klasių mokiniai turėjo integruotas pamokas ,,Lietuvos valstybės susikūrimas“. Lietuvių kalbos pamokose mokiniai skaitė padavimus apie Lietuvos atsiradimą. Suprato nesudėtingo pasakojimo turinį, gebėjo išskirti temą, pagrindinę mintį, įvykius, veiksmo vietą, laiką, veikėjus. Pasaulio pažinimo pamokų metu pagilino savo žinias apie Lietuvos istoriją, Lietuvos karalių Mindaugą. Sužinojo, kaip Lietuva tapo valstybe. Muzikos pamokose daug sužinojo apie Lietuvos regionus. Išmoko dainuoti dvibalses sutartines. Dailės pamokų metu piešė Lietuvos pilis. Vasario 10 dieną vyko baigiamasis integruotos savaitės renginys ,,Pažink Lietuvą“. Mokiniai dalyvavo viktorinoje, kuri buvo paruošta KAHOOT programos pagalba. Renginyje dalyvavo ir 2b klasė mokytojas Tautvydas su savo ugdytiniais. Kiekviena klasė turėjo po tris komandas. I vietą laimėjo 2b klasės komanda, II ir III vietas laimėjo 3b klasės komandos.