Integruotų temų savaitė

Integruotų temų savaitę (vasario 7-11 d.) ketvirtokai pamokų metu domėjosi mitologijos tema „Dievai ir dievybės”. Lietuvių k., dailės/technologijų pamokų metu su mokiniais skaitėme legendą „Undinėlė”, peržvelgėme ir aptarėme informaciją apie Olimpo dievus. Mokiniai juos piešė, pristatė klasės draugams. Matematikos pamokose galvojo tekstinius uždavinius, dirbo grupelėse, rinko įdomiausius uždavinius. Pasaulio pažinimo pamokose pakartojo dievų hierarchijos principus, ieškojo informacijos nurodytuose šaltiniuose, pasakojo ir vaizdavo piešiniais. Kūno kultūros pamokų metu vaikai turėjo pasitelkti vaizduotę ir kartu padedami mokytojo improvizavo, kaip galėjo žaisti senovės Graikijos vaikai, tai pritaikė praktikoje. Balandžio mėn. laukia ne mažiau įdomesnės integruotos temos apie teatrų kilmę „Išraiškos priemonės”.