Istorijos-geografijos žinių konkursas „Aš myliu Lietuvą“

Gruodžio 21 d. mokykloje vyko 6 klasių istorijos-geografijos žinių konkursas „Aš myliu Lietuvą“. Konkurse dalyvavo 10 mokinių. Tai Ąžuolas Liaukonis (6b kl.), Danielius Klemas (6a kl.), Emilis Jucius (6b kl.), Gabija Vilimaitė (6b kl.), Gustas Puočiauskas (6a kl.), Karolis Adomonis (6a kl.), Milda Janonytė (6b kl.), Radvilė Vasilkovaitė (6a kl.), Renaldas Praškevičius (6a kl.) bei Austėja Varžaitytė (6b kl.). Juos konkursui ruošė geografijos mokytoja Lina Buchoveckaja.

Konkurso dalyviai buvo paskirstyti į dvi grupes (6a ir 6b). Pirmoji užduotis –sugalvoti komandos pavadinimą, šūkį ir išrinkti komandos kapitoną. Antroji užduotis – „Kahoot“ testas apie Lietuvą. Trečioji užduotis – sudėlioti dėlionę, ant kurios pavaizduota mūsų tėvynė. Po šių užduočių buvo susumuoti balsai ir paskelbti konkurso nugalėtojai. Konkurso dalyviams išdalintos skanios dovanos ir padėkos raštai.

Konkursą organizavo geografijos mokytoja Lina Buchoveckaja.