Istorijos pamokos bibliotekoje ,,Kuo mums svarbi Vasario 16-oji?“

Vasario 12-15 dienomis mokyklos bibliotekoje 6-8 klasėms vyko istorijos pamokos ,,Kuo mums svarbi Vasario 16 – oji?“, kurias vedė 10 klasės mokinės Austėja Savickaitė ir Karina Grinčenko, o merginoms padėjo istorijos mokytoja Zita Žemaitiene ir bibliotekininkė Ingrida jatkauskienė. Mokinės parengė ir pristatė pranešimą apie 1918 m. Lietuvos Lietuvos valstybės atkūrimo dieną. Aptarti tų metų reikšmingiausi įvykiai. Mokytoja pakomentavo mergaičių pranešimą, papildydama nauja informacija. Mokiniai susidomėję klausėsi, pateikė dešimtokėms klausimų. Bibliotekininkė mokiniams parodė filmą „Su Vasario 16-ąja“, kuriame pasakojama apie Kauną, kaip ir kodėl jis tapo laikinąja sostine. Pamokos refleksijos metu mokiniai išsakė savo nuomonę, ką kiekvienam reiškia Lietuvos valstybės atkūrimo diena. Visi mokiniai džiaugėsi, kad yra Lietuvos piliečiai ir drąsiai išsakė nuomonę, jog kol bus gyvas lietuviškas žodis, tol gyvuos mūsų brangi Lietuva. Po pamokos mokiniai apžiūrėjo knygų parodėlę, skirtą Vasario 16-ajai.