Išvyka į Kazlų Rūdą

5b ir 5c klasės mokiniai išbandė dar vieną keliavimo būdą – vyko traukiniu į Kazlų Rūdą. Nauja patirtis – surasti savo stotelę, netikėtai atsiradę nauji žodžiai „platforma”, „peronas”. Kelionė trumpa, bet smagi. Kazlų Rūdoje penktokų laukė miško urėdas, palydėjęs į Kazlų Rūdos Miško muziejų. Čia mokiniai sužinojo, kaip saugomas miškas, kokias funkcijas atlieka Valstybinė miškų urėdija, kaip vyksta miškų sodinimas, priežiūra ir kirtimai. Urėdas paneigė daugybę mitų apie mišką, papasakojo, kaip skaičiuojamas medžio amžius, kokį medį galima, o kartais ir būtina nukirsti. Daugiausia įspūdžių vaikams paliko antrajame aukšte esantys Lietuvos miškuose gyvenančių gyvūnų iškamšų eksponatai. Jeigu norite pamatyti įžymųjį stumbrą ir sužinoti jo patirtus nuotykius, būtinai aplankykite muziejų ir jūs.