Išvyka į Lenkiją

Balandžio 19 d. 5a, 6a, 6c, 7b ir 7c mokiniai mokėsi už mokyklos ribų. Mokiniai su istorijos mokytoju T. Ševcovu, geografijos mokytojomis M. Juodėnaite, K. Krošilovaite ir matematikos mokytoju G. Motiejūnu vyko į Lenkijos sostinę Varšuvą. Čia aplankėme Koperniko mokslo centrą. Jame turėjome galimybę eksperimentuoti, pažinti įvairius mokslo procesus ir reiškinius, dar labiau įsigilinti į XXI a. technologijas, kylančius iššūkius ir, netgi, padiskutuoti su dirbtiniu intelektu varomu Koperniko robotu! Įgyję naujų žinių ir įspūdžių tęsėme pažintį su Varšuva. Istorijos mokytojo Tomo pasakojimų vedami keliavome link Pilies aikštės, kurioje stovi pagrindinė ATR valdovų pilis. Išvykos metu mokiniai ugdė įvairias bendras ir dalykines kompetencijas, galėjo patys atlikti įvairius eksperimentus ir dar geriau pažinti mus supantį pasaulį.