Išvyka į Marijampolę

Ar žinote kas yra Suvalkijos sostinė? Tai – Marijampolė, 7-tas pagal dydį Lietuvos miestas. 6a klasės mokiniai, birželio 8 d. traukiniu išvyko jos patyrinėti.

Pirma stotelė – Bulotų namai, unikalus XX a. pradžios medinės miesto architektūros pavyzdys Marijampolėje, kuriame gyveno vienas žymiausių advokatų Lietuvoje Andrius Bulota su žmona Aleksandra. Mokiniai turėjo puikią galimybę susipažinti su Bulotų šeima, jos gyvenimo būdu, sužinoti apie spalvingą pasiturinčių miestiečių namų aplinką.

Kita stotelė – orientacinis žaidimas “Miesto gatvių labirintai”, kurio metu šeštokai varžėsi tarpusavyje ir tyrinėjo miesto gatvės kūrinius ant pastatų sienų, jų šiame mieste net 16!!

Prie gerų emocijų prisidėjo ne tik geras oras, bet ir galimybė su klasės draugais pabendrauti netradicinėje aplinkoje.