Išvyka į Pulkininko Juozo Vitkaus inžinerijos batalioną

Saulėtą birželio 7 dieną 7c kl. mokiniai dalyvavo Pulkininko Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono organizuojamoje atvirų durų dienoje.

Mokiniai buvo supažindinti su šio bataliono istorija ir vykdoma veikla. Toliau galėjo tyrinėti ir iš arti apžiūrėti įvairią karinę techniką, ginkluotę, išminuotojų įrangą, išbandyti vikrumą, taiklumą, ištvermę ir jėgą atliekant fizines užduotis. Pasportavę ir gerokai praalkę ragavo kareiviškos košės, kuri buvo be galo gardi, dauguma paprašė pakartoti. Diena pralėkė labai greitai. Viso apsilankymo metu mus globojo ir lydėjo Oskaro tėtis, Dainius Kalikauskas. Atsisveikinant įteikė visiems po atminimo dovanėlę ir palinkėjo grįžti jau ne į ekskursiją, bet į tarnybą.

Informaciją pateikė Vida Jurkevičienė.