Išvyka į Šiaulius

Kovo 22 dieną 4a ir 4c klasės mokiniai su mokytojomis Aušra Jankiene ir Ramune Barkauskiene lankėsi Šiauliuose. „Rūtos“ šokolado muziejuje susipažino su daugiau nei keturis tūkstančius metų skaičiuojančia šokolado istorija, sužinojo, kaip šokoladą gamino majai ir actekai bei, kaip šokolado vartojimo tradicijos keitėsi bėgant amžiams. Po ekskursijos muziejuje dalyvavo edukacijoje „Šokolado dirbtuvėse”. Ten stebėjo šokoladinių saldainių ruošimo subtilybes, ragavo įvairių rūšių saldainių, gamino juos savo pačių rankomis. Taip pat aplankė vienintelį Lietuvoje specializuotą muziejų, skirtą dviračio istorijai. Dalyvavo ne tik edukacijoje „Važiuok dviračiu saugiai”, bet ir pasigamino atšvaitus. Aplankė Šiaulių miesto simbolį – saulės laikrodį „Šaulio” skulptūrą ir Geležinę Lapę. Grįžtant namo užsuko į Kryžių kalną.