Jau 100 dienų mokykloje!

Vasario 9 d. vyko pirmokų šimtadienio šventė – minėjome jauniausių mokinukų pirmąjį šimtą dienų mokykloje. Pirmokai turėjo progą pademonstruoti žinias, kurias jau įgijo šiuo laikotarpiu, jiems organizuotame protmūšyje ,, Ką žinau apie Lietuvą?“, o smagiųjų pertraukėlių metu demonstravo savo meninius sugebėjimus. Kadangi Vasario 16 -oji jau ne už kalnų, pirmokai su savo mokytojomis Greta Mickute ir Guste Žukauskaite nusprendė muzikinius sveikinimus, šokius bei eilėraščius skirti Lietuvos valstybės atkūrimo dienai.

Šį renginį stebėjo buvusios pirmokų priešmokyklinio ugdymo mokytojos iš Kauno Šančių lopšelio-darželio, Kauno lopšelio-darželio ,,Šnekutis”, Kauno lopšelio-darželio ,,Žilvitis”, mokyklos direktorė Jolanta Vengalienė, direktorės pavaduotoja Jurgita Sūnelaitienė bei ketvirtokai su savo mokytoja Rita Visockiene.

Darželių mokytojas pradžiugino jų portretų, kuriuos nupiešė buvę auklėtiniai, galerija. Joms buvo įteiktos ne tik gyvos, bet ir vaikų padarytos gėlės.

Iš šventės visi išėjo pakilios nuotaikos ir su šypsena veide.