Kaip šiandien užsigavėsi, tokius ir ateinančius metus turėsi

„Kaip šiandien užsigavėsi, tokius ir ateinančius metus turėsi”! – byloja liaudies išmintis! Tad ir mūsų mokyklos bendruomenė paminėjo Užgavėnes. 1- 4 klasių mokiniai susirinko sporto salėje ne tik pažaisti liaudiškų žaidimų, bet ir stebėti Lašininio ir Kanapinio kovą. Šaukdami „Žiema, žiema, bėk iš kiemo“, mokiniai padėjo Kanapiniui virvės traukimo rungtyje ir visi drauge nugalėjo Lašininį. Tada įvyko iškilmingas atsisveikinimas su More, kuri taip pat simbolizuoja žiemą ir mirtį. Žiemos simboliai nugalėti ir išvaryti, visi prisišokę ir laimingi grįžo į klases vaišintis blynais. Na o Užgavėnių boba su velniuku, raganaitės ir nugalėtojas Kanapinis bei pralaimėjęs Lašininis dar aplankė klasėse vyresniuosius mokinius – visus vaišino vitaminais, kurie, pasėti po liežuviu, turi sudygti iki pavasario, minė mįsles ir patys dar prisirinko blynų ir kitokių dovanų. Gerai užsigavėję, tikimės gerų ir sėkmingų metų!