Kalbinukų šventė „Seku, seku pasaką 2023“

2023-11-29 1b klasės mokiniai K. Žuravliovas, D. Trikšys, D. Aliuškevičius ir 2b klasės mokiniai S. Valionytė ir K. Varanavičius dalyvavo jau tradicine tapusioje kalbinukų šventėje „Seku, seku pasaką 2023“, kuri vyko Prezidento Antano Smetonos gimnazijoje. Vaikai žaidė nuotaikingus žaidimus, pristatė etiudą „Keistas senelis“, atliko įvairias nuotaikingas užduotis, pasigamino Kalėdų nykštuką. Vaikus paruošė teatro studijos „Alfa“ mokytoja I. Mitrulevičienė, kalbinius įgūdžius ir raiškią kalbą ruošiantis pasirodymui lavino logopedė R. Petrauskienė, kartu su vaikais šventėje dalyvavo specialioji pedagogė S. Gudunskienė. Šventės metu vaikai išvydo daug pasakų personažų, pasisėmė gyvenimo išminties, praturtino savo žodynus, patyrė bendravimo džiaugsmą, įgijo drąsos ir pasitikėjimo savo jėgomis.