Kalėdinis futbolo turnyras ,,Kalėdinis futboliukas”

Gruodžio 16 dieną mokyklos sporto salėje įvyko kalėdinis futbolo turnyras ,,Kalėdinis futboliukas” . Jame dalyvavo 5-6 ir 7-8 klasių komandos iš Simono Daukanto progimnazijos, Palemono gimnazijos ir mūsų VDU klasikinio ugdymo mokyklos.
Pirmąją vietą 5-6 klasių grupėje iškovojo VDU klasikinio ugdymo mokyklos komanda. Antrą vietą laimėjo Palemono gimnazija ir trečią vietą iškovojo Simono Daukanto progimnazija.

7-8 klasių grupėje taip pat nugalėtojais tapo mūsų mokyklos komanda. Antri – Palemono gimnazija ir treti liko Simono Daukanto progimnazija.

Mokyklos direktorė Jolanta Vengalienė komandoms įteikė atminimo taures ir saldžius prizus. Geriausi komandų žaidėjai apdovanoti asmeninėmis taurėmis. Mūsų mokyklos geriausias žaidėjais tapo – Enrikas Grigaliūnas ir Eimantas Radkevičius. Įteiktos padėkos ir Palemono gimnazijos bei Simono Daukanto progimnazijos fizinio ugdymo mokytojams už dalyvavimą kalėdiniame turnyre.