Kalėdinis konkursas – viktorina „Kalėdų dvasios beieškant“

Gruodžio 20, paskutinę šių metų dieną prieš ŠV. Kalėdų atostogas, mokykloje šventė gerumo dvasia. Pradinukai šurmuliavo su savo mokytojomis klasėse, o vyresniuosius mokinių taryba pakvietė dalyvauti Kalėdiniame konkurse – viktorinoje „Kalėdų dvasios beieškant“. Pirmiausia visos 5- 10 klasės pristatė namų darbą – kalėdinį pasirodymą. Tai buvo ir dainos, ir šokiai, ir eilės ar net kalėdiniai palinkėjimai. Po pasirodymų kiekvienos klasės 5 narių komandos atsakinėjo į viktorinos klausimus. Pagelbėti galėjo ir sirgaliai iš salės. Dalyvius vertino garbing komisija, kuriai vadovavo paslaptinga geroji fėja. Susumavus rezultatus konkurso nugalėtojais tapo 9b klasė, tačiau laimėtojai buvo visi! Juk pats dalyvavimas suteikė ne vieną smagią emociją ne tik mokiniams, bet ir mokytojoms.