Kalėdų belaukiant – Advento pradžia

Gruodžio 4 d. rytą pradėjome Advento pradžios paminėjimu. Prasidėjus pirmai pamokai pradinių klasių mokinukai susirinko 1 a. fojė. Čia jų laukė mokyklos direktorė Jolanta Vengalienė ir tikybos mokytoja Inga Rakauskienė. Jos pasveikino mokinukus su Advento pradžia, uždegė pirmąją VILTIES žvakę. Direktorė visiems palinkėjo gražaus laukimo – laukimo stebuklo, šventės, artimųjų. Laukimo Kalėdų – gimimo kažko nepaprasto… Priminė, kad Adventas – geri darbai – tai visų pirma, buvimas harmonijoje su savimi pačiu. Tik tuomet žmogus gali priimti aplinką tokią, kokia ji yra ir padėti aplinkiniams. Visos klasės gavo po adventinį kalendorių, kad kiekvieną dieną kuris nors mokinukas klasei palinkėtų ką nors gražaus ir padarytų mažą stebuklą. Dainavimo studijos atlikėjai dainelėmis prašviesino nuotaiką, o mažieji pirmokėliai – pašto zuikiai- atnešė kalėdinio pašto dėžutę, kad pripildytume ją gražiausiais kalėdiniais linkėjimais. Vėliau vyko virtualus Advento pradžios paminėjimas 5 – 10 klasėms.