Karjeros ugdymas: ,,Įšok į tėvų klumpes“

Birželio 8 d. vyko karjeros ugdymo diena: ,,Pažink profesiją – įšok į tėvų klumpes“. 2a klasės mokiniai padedami mokytojos Editos Matelionienės susipažino su įvairiomis profesijomis ir diskutavo, kokių būdo savybių joms reikia. Paskui visi lankėsi VDU klasikinio ugdymo mokyklos valgykloje, kur dirba ir mūsų mokyklos mokinės ievos mama. Kalbino valgyklos darbuotojas. Jos papasakojo apie savo kasdieninį darbą valgykloje. Mokiniai pamatė, kaip gamina tešlą, maišo ją, pjausto mėsą, kaip tenka įdėti maistą į lėkštę ir paduoti mokiniui. Po susitikimo su virėjomis, mokiniai suprato, kad jų nelengvas darbas, reikalaujantis daug jėgų. Po refleksijos mokiniai savo svajonių profesiją pavaizdavo piešiniuose.