Karjeros ugdymas: Lietuvos banke

5B klasė birželio 16-ą dieną lankėsi Lietuvos banko Kauno skyriuje. Čia kartu su gide apžiūrėjo beveik 100 metų skaičiuojančio pastato unikalumą. 5-okus stebino keistas įėjimas, didingos kolonos pastato viduje, lubų dekoracijos. Klausydamiesi gidės pasakojimo mokiniai turėjo atsakyti į jiems pateiktus klausimus, apie šių rūmų atsiradimo istoriją, interjero detales, kabinetus ir posėdžių salę. Mokiniai galėjo prisiliesti prie trijų tonų saugyklos durų, apžiūrėti jos spynas ir išsiaiškinti kodėl šios durys tokios sunkios. Pamatyti kas yra saugyklos viduje, ką gali laikyti žmonės šioje saugykloje, galėjo pabuvoti ne vieno banko vadovo kabinete, pasėdėti autentiškuose posėdžių salės krėsluose. Dalyvaudami ekskursijoje vaikai susipažino ne tik su Lietuvos banko, bet ir Lietuvos istorija ir sužinojo daug naujo apie finansininko profesiją.