Kauno apskrities 5–12 klasių mokinių konferencija „Mokinys – mokiniui“

Mokyklos mokinių komanda ir socialinė pedagogė Sigita Dovidonienė, psichologo asistentė Nonita Maigytė, spec. Pedagogė Sandra Gudunskienė dalyvavo Kauno apskrities 5 – 12 klasių mokinių konferencijoje ,,Mokinys – mokiniui“, vykusioje Kauno r. Domeikavos gimnazijoje. Konferencijos dalyviai išklausė Biomedicinos mokslų daktarės Sandrijos Čapkauskienės bei KTU socialinių, humanitarinių mokslų ir menų fakulteto dekano, docento Ainiaus Lašo pranešimus. Po pertraukos vyko darbas sekcijose, kur pranešimus skaitė patys mokiniai: 6a klasės mokiniai Adelė Rakauskaitė ir Dominykas Stasiūnas – ,, Įveikime patyčias kartu“, 7 a klasės mokinės Gytė Likaitė ir Eglė Visockytė – ,,Tvari šiandiena- saugi rytdiena“, 8a klasės mokiniai Emilė Morkūnaitė ir Jonas Morkūnas – ,,Kodėl reikia rūpintis savimi“. Rengiant pranešimus mokinius konsultavo socialinė pedagogė Sigita Davidonienė, psichologo asistentė Nonita Maigytė, lietuvių k. mokytoja Ramunė Šmitienė.