Kauno miesto 5 klasių konkursas

2024-04-25 VDU klasikinio ugdymo mokykloje vyko Kauno miesto ugdymo įstaigų 5 klasių mokinių konkursas „Noriu augti sveikas”, kurio metu mokiniai iš įvairių mokyklų atliko kompiuterines užduotis, atsakė į struktūrines užduotis bei rodė rankos miklumą sportinėse užduotyje. Mokinius pasveikino mokyklos direktorė Jolanta Vengalienė. Trumpą programą parodė mokyklos šokių kolektyvas „Dainavėlė”, fleita pagrojo 8b kl. mokinys Ignas Jančaitis. Pirmą vietą laimėjo KTU inžinerijos licėjaus komanda, II vietą – Kauno dailės gimnazijos ir Kauno Tado Ivanausko progimnazijos komandos, III vietą – Kauno Juozo Urbšio progimnazijos komanda. Visiems dalyviams įteiktos saldžios sveikuoliškos dovanėlės, laimėtojams – KŠIC diplomai.