Kauno miesto mokyklų 3–4 klasių mokinių meninio skaitymo konkursas

Kovo 27 d. Vytauto Didžiojo universiteto klasikinio ugdymo mokykloje (Partizanų g. 118). vyko Kauno miesto mokyklų 3-4 klasių mokinių meninio skaitymo konkursas Konkurso tikslas – skatinti mokinius domėtis gimtąja lietuvių kalba ir literatūra, ugdyti mokinių kūrybiškumą ir originalumą, puoselėti meninio žodžio suvokimą, sveika konkurencija skatinti jaunuosius atlikėjus siekti aukštesnio meninio skaitymo lygio. Konkursas vyko dviem etapais. Pirmas etapas – Meninio skaitymo konkursas mokykloje. Atrinkti 2 geriausi skaitovai, kurie dalyvavo II ture. Mūsų mokyklai (Vokiečių g. 164) II ture atstovavo dvi mokinės – 3a klasės mokinė Paulina Žiliukaitė (pradinių klasių mokytoja metodininkė Edita Matelionienė) ir 4a klasės mokinė Emilija Kazakevičiūtė (pradinių klasių mokytoja metodininkė Ramunė Žičkienė). Šioms mokinėms, visiems konkurso dalyviams ir jų mokytojoms buvo įteikti padėkos raštai.