Kauno pažinimo kelionė

Visą savaitę pirmokėliai nagrinėjo temą „Mano miestas“ ir leidosi į Kauno pažinimo kelionę nuo tarpukario iki šių dienų: žiūrėjo dokumentinius filmus, aptarė miesto architektūrą, transportą, netgi žmonių stilių. Matytus vaizdus lygino su dabartimi. Matematikos pamokose aptarė erdvines figūras, kurių ieškojo ir bandė atpažinti miesto pastatuose, lietuvių kalbos pamokose vartė albumus – knygas ,,Mūsų Kaunas“, ,,Lietuva“, ,,Neatrasta Lietuva“, gėrėdamiesi įvairiomis nuotraukomis ir gražiais miesto vaizdais; žodynuose, ,,Vaikų enciklopedijoje“ ieškojo informacijos apie savo miestą. Virtualiai keliaudami Google žemėlapyje stengėsi atpažinti pasikeitusias miesto gatves. Išskyrė lankytinas vietas, dalijosi patirtimi ir įspūdžiais, ką galima pamatyti Kaune.

Išsiaiškinę, jog miestas susideda iš skirtingų mikrorajonų, kūrė žemėlapius, mokydamiesi taisyklingai užrašyti jų pavadinimus. Piešė pasirinktus miesto objektus.