Kauno valstybiniame lėlių teatre

Kauno valstybiniame  lėlių teatre

Gruodžio 18 d. 3a klasės mokiniai su mokytoja Edita Matelioniene vyko į Kauno valstybinį lėlių teatrą, kur žiūrėjo šventinį spektaklį ,,Kalėdų Senelio pagrobimas“. Visi labai laukiame Kalėdų Senelio, „užsikrečiame“ Kalėdų dvasia. Norime vienas kitą apkabinti, dalintis šiluma bei dovanomis. Spektaklyje parodoma, kad Kalėdoms iškyla pavojus – paaiškėjo, kad Kalėdų senelis dingo. Sužinojęs tai, Karalius Tūsas susįrgo. Šventę ir visą karalystę ėmė gelbėti Princesė. Visiems teko jai padėti, ieškant Kalėdų Senelio.

Pasibaigus spektakliui, visi žiūrovai puikiai praleido laiką su Kalėdų Seneliu, žaisdami įvairius žaidimus, klausydami vaikų deklamuojamų eilėraščių. 3a klasės mokiniai, gerai nusiteikę, grįžo iš teatro į mokyklą.