Kiekvienas ruduo atkeliauja drauge su MOKYTOJO diena

Ar kada nors bandei įsivaizduoti save mokytojo vietoje? Nuskamba skambutis, tu įeini į klasę ir matai prieš save nemažai pramuštgalvių, kurie niekaip negali nurimti. Tau reikia, kad jie susikauptų, reikia patikrinti, ar jie išmoko pamoką, reikia išdėstyti naują temą taip, kad jie suprastų, kad susidomėtų. Ir taip kiekvieną dieną rūpintis jais, nesvarbu, kokia tavo nuotaika, visada turi būti supratingas, tolerantiškas, santūrus.

Mokyklos bendruomenė šiandien paminėjo Mokytojo dieną. Nuo pat ryto mokinių tarybos nariai pasitiko mokytojus su rudeninėmis puokštelėmis, o po pamokų pakvietė į salę, kur pasitiko RUDENS simfonija, kurioje persipynė rudeniški vaizdai, garsai, šokis… Mokytojus sveikino mokyklos meno kolektyvai, patys mažiausi – pirmokėliai – ir patys vyriausi – dešimtokai.