Koncertas „Sveikiname Lietuvą“

Kovo 7 d. Kauno miesto viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje vyko mūsų mokyklos mokinių koncertas senjorams „Sveikiname Lietuvą“ . Koncerte dainas atliko 4a klasės mokiniai ir choro „Dainava“ nariai (mokytoja Giedrė) . Eiles deklamavo 4a klasės mokiniai: Viltė, Liepa, Dominykas, Aronas ir Adrijus. Smuiku grojo Kauno Miko Petrausko scenos menų mokyklos ir mūsų mokyklos 6b klasės mokinė Lidija. Renginio dalyviams senjorai negailėjo šiltų šypsenų ir gausių plojimų. Renginį organizavusioms mokytojoms įteikti Kauno Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos direktorės skirti padėkos raštai.

Skaitovus paruošė pradinių klasių mokytoja Ramunė Barkauskienė. Koncertą vedė muzikos mokytoja Giedrė Gapšytė.