Konkursas „Muzikos instrumentų meistrai“

Gegužės 16 d. mūsų mokykloje vyko 1-9 klasių mokinių konkursas „Muzikos instrumentų meistrai“. Džiaugiamės mokinių išradingumu panaudojant antrines žaliavas ir gebėjimu pritaikyti muzikines žinias gaminant muzikos instrumentus. Dėkojame mokinių tėveliams už rūpestį ir įsitraukimą į ugdymosi procesą. Padėkos raštais ir saldžiais prizais apdovanoti 110 mokinių, pagaminusių originalius muzikos instrumentus. Diplomais ir dovanomis apdovanoti: 1-osios vietos laureatė Gabrielė Otovčic (5b klasė), pagaminusi smuiką, 2- osios vietos laureatai Gustas Baušys (5a klasė), pagaminęs skudučius, ir Elina Pavadaitytė (2a klasė), pagaminusi lauko instrumentą – vėjo varpelius, 3- osios vietos laureatai Luka Petraitė (2a klasė), pagaminusi gitarą, ir Justas Petronis ( 6c klasė), pagaminęs būgnus. Originaliausi mokinių darbai eksponuojami Kauno Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje vykstančioje parodoje „Muzikos instrumentai“. Konkursą organizavo muzikos mokytoja Giedrė Gapšytė.