Konkursas ,,Sportiškiausia mokykla – pasitik Šv. Kalėdas žygiuodamas“

2022 m. gruodžio 1-20 dienomis vyko konkursas ,,Sportiškiausia mokykla – pasitik Šv. Kalėdas žygiuodamas“. Ši veikla apėmė žygius, bėgimus, netradicines pamokas lauke, varžybas, sporto šventes ir kitus sporto renginius skatinančius fizinį aktyvumą. Dalyviai buvo bendrojo ugdymo mokyklų (pradinių, progimnazijų, gimnazijų) bendruomenės nariai: mokiniai, mokytojai, tėveliai (globėjai). Visi dalyviai dalyvavo bendrame sąraše ir atstovavo savo mokyklai.

Iš viso iššūkyje dalyvavo virš 17 tūkstančių dalyvių iš 569 Lietuvos mokyklų. Bendrame sąraše mūsų mokykla buvo 39. Tarp III grupės mokyklų, kurių mokinių skaičius 600 ir daugiau, esame 22 iš 193 ugdymo įstaigų. Tarp mūsų mokyklos žygeivių I vietą užėmė Lina Zigmantienė, II vietą-Rasa Jašinskaitė-Ž…, III vietą –Tomas. Iš viso mūsų mokyklos komanda per šį laikotarpį nužingsniavo 7 545 444 žingsnius ir užaugino 27 333 virtualius medžius!

Dėkojame visiems, prisijungusiems prie šio iššūkio, ir tikimės ateity dar aktyvesnio dalyvių įsijungimo ir geresnių rezultatų. ŽINGSNIUOKIME! Iki naujų iššūkių!