Kūrybinės dirbtuvės tradicinių švenčių Lietuvoje tema

Kovo 29 d. – netradicinio ugdymo diena. Mokykloje buvo organizuotos kūrybinės dirbtuvės tradicinių švenčių Lietuvoje tema. Pirmiausia vyko edukacija: medžiagos stebėjimas, aptarimas, lyginimas su šiandieninėmis tradicijomis. Pradinukai daugiau kalbėjo apie Velykų tradicijas ir kiaušinių marginimą. Vyresnieji domėjosi įvairiomis kalendorinėmis šventėmis ir jų tradicijomis. Aštuntokams geografijos mokytoja Lina Buchoveckaja parengė paskaitėlę apie Velykų tradicijas Lietuvoje ir kaimyninėse šalyse.

Antroji veikla – kūrybinis darbas. Pradinukai mokėsi marginti margučius įvairiomis technikomis, o vyresnieji atliko kūrybinį darbą – ,,Klasės margutis“, kurį margino visi. Kūrybinės veiklos rezultatas – mokyklos erdvės papuoštos mokinių kurtais margučiais.