Lėlių teatre

Vasario 6 d. 3- 4 klasių mokiniai Kauno valstybiniame lėlių teatre žiūrėjo spektaklį ,,Mažylis ir Karlsonas“. Mažylis ir Karlsonas yra gerai žinomi ir mylimi Astridos Lindgren sukurti personažai. Šių veikėjų susitikimas ir nuotykiai nepalieka abejingų vaikų ir suaugusiųjų. Mažylis lanko mokyklą ir kartais jaučiasi truputėlį vienišas. Vieną dieną jis sutinka ant stogo gyvenantį Karlsoną. Nuo tada prasideda netikėti nuotykiai. Karlsonas į Mažylio kasdienybę atneša spalvų, džiaugsmo ir juoko. Nenuorama skraidūnas Karlsonas užpildo širdį nuoširdžiu vaikišku džiaugsmu.

Spektaklis yra įdomus ir unikalus savo forma. Po spektaklio mokiniai su mokytojomis reflektavo – geros emocijos padėjo užmiršti kasdieninius rūpesčius.