Lietuvos Banko Pinigų muziejuje

Balandžio 17 ir 24 dienomis 2a ir 2b klasės mokiniai kartu su pradinio ugdymo mokytojomis Guste Žukauskaite ir Greta Mickute lankėsi Lietuvos Banko Pinigų muziejuje. Mokiniai susipažino su pinigų istorija nuo seniausių laikų, kai pinigai dar buvo prekės, iki naujųjų laikų, kai jie tapo metalo monetomis, popieriniais banknotais ir kredito kortelėmis. Kartu su gide antrokai pasivaikščiojo po istorinius beveik šimtmetį skaičiuojančius Lietuvos banko rūmus, kur išvydo įspūdingus pastato interjerus, prisilietė prie tris tonas sveriančių banko saugyklos durų, pasėdėjo autentiškuose posėdžių salės krėsluose. Dalyvaudami ekskursijoje vaikai susipažino ne tik su Lietuvos banko, bet ir Lietuvos istorija.