Lietuvos kariuomenės dienai artėjant

Lietuvos kariuomenės dienai artėjant, 9 ir 10 klasių mokiniai su istorijos mokytoja Zita Žemaitiene ir klasių vadovėmis Nijole Brazdžiuviene, Edita Tamulevičiene dalyvavo Lietuvos karininkų ramovės ir karo istorijos rekonstruktorių klubo „Partizanas” edukacijoje. Kartu su rekonstruktorių klubu mokiniai tyrinėjo rezistencijos laikotarpį, susipažino su Lietuvos partizanų gyvenimu, ginkluote ir karybos taktika. Edukacija vyko Lietuvos karininkų ramovėje. Mokiniai buvo supažindinti su partizanų kasdieniniu gyvenimu ir buitimi, kovomis, taktikomis, ekipuote ir asmeniniais daiktais. Jiems rodė partizanų naudotų automatinių ginklų kopijas, pasakojo apie jų sukūrimą ir kodėl būtent tokie ginklai buvo naudojami. Supažindino su uniformomis ir jų tipais. Rodė įvarius autentiškus ir rekonstruotus partizanų asmeninius daiktus: ženkliukus, sages, granatas, dėtuves, maldaknyges, dujokaukes ir nuotraukas.