LIŪTŲ NAKTIS 22. SEU užsiėmimai ir pramogos lyderiams

Birželio 22 d. aktyviausi mokiniai, mokinių tarybos nariai, buvo pakviesti į „Liūtų naktį“, kurią organizavo direktoriaus pavaduotojos Jurgita Sūnelaitienė ir Ramunė Šmitienė, mokytojos Romualda Bubelevičienė ir Inga Miliauskienė bei psichologas Rolandas Daugnoras. Susirinkę pirmiausia aptarė taisykles ir numatytas veiklas. Dalyvius pasveikino mokyklos direktorė Jolanta Vengalienė. Po to vyko pokalbiai prie arbatos ,,Kas sieja mus į bendrystę?“ Direktoriaus pavaduotoja Jurgita pasakojo, ką reiškia žodis tarnauti. Mokiniai pasiskirstę į komandas diskutavo ir generavo „Mokymosi tarnaujant“ projektų idėjas: kokią savanorišką veiklą siūlytų vykdyti, ką galime keisti savo mokykloje. Po rimtų pokalbių poilsio valandėlė ,,Šokame su Leticija“. O artėjant vienai iš trumpiausių naktų visa ,,Liūtų“ komanda išvyko į Dubravos rezervatinę apyrubę mokytis tvariai turistauti. Temstant vadovaujami geografijos mokytojos Romualdos patraukė pažintiniu taku į pelkę. Po žygio pėsčiomis vakarienė prie laužo, „paparčio žiedo“ ieškojimas, magiški Joninių burtai. Sugrįžus į mokyklą sporto salėje psichologas Rolandas Daugnoras pravedė meditaciją ,,Sapnų joga“. Čia dalyviai ir numigo, o ryte vėl jogos mankšta. Užkandę pusryčių košės ,,Liūtai“ dar suskubo padaryti gerą darbą – bibliotekoje ,,gydė“ vadovėlius. Taip turiningai pabaigę mokslo metus lyderiai atsisveikino linkėdami vieni kitiems geros vasaros ir įgyvendinamų idėjų kitais mokslo metais!