Liūtų naktis 23

Birželio 21 d. , ilgiausią metų dieną ir trumpiausią naktį, aktyviausi mokyklos mokiniai buvo pakviesti į LIŪTŲ NAKTĮ – praleisti naktį mokykloje. Vakare susirinkę prie apskrito stalo diskutavome apie veiklas, planus ir lūkesčius – ką pavyko nuveikti per mokslo metus, ką dar turėtume išmokti. Direktoriaus pavaduotoja Jurgita Sūnelaitienė priminė, kad Liūtas – tai Lions Quest- Socialinio emocinio ugdymo projekto simbolis. Ir ši naktis ne tik pramogai skirta – mes mokomės bendrystės: gerbti save ir greta esantį, ugdyti pasitikėjimą ir atsakomybę. Tam buvo skirtas ir pirmasis užsiėmimas ,,Ryšio kūrimas per mūsų pojūčius”. Mokyklos direktorė Jolanta Vengalienė Liūtų nakties dalyvius vaišino picomis, o po vakarienės sulaukėme svečių: mus aplankė buvusios mokinės Leticija ir Agnė. Leticija dalyviams pravedė vakarinį užsiėmimą ,,Šokio sūkuryje”. O pašokus laukė dar vienas nuotykis – naktinis žygis Nemuno pakrante. Žygio metu ieškojome paparčio žiedo, kūrėme simbolinį laužiuką, kepėme dešreles, zefyrus. Išvargę, bet laimingi visi grįžo į mokyklą. Dar išklausė meditacijos prieš miegą. Na o rytą pradėjome mankšta, skania valgyklos darbuotojų išvirta koše ir gerais darbais. Šiais metais Liūtų nakties dalyviai nutarė sutvarkyti ,,Pojūčių taką”. Pasiskirstę grupelėmis vieni ravėjo, kiti rinko akmenukus ir kankorėžius, dar kiti karpė vyteles. Pojūčių takas atnaujintas – galime sėsti į draugystės ratą ir aptarti įgytą patirtį, patirtas emocijas, išmoktą bendrystę. Su mokiniais šią naktį leido direktoriaus pavaduotojos Jurgita Sūnelaitienė ir Ramunė Šmitienė bei mokytojos Inga Miliauskienė ir Rita Visockienė.