LSMU Anatomijos muziejuje

Spalio 20 dieną 6a ir 6b klasių mokiniai, jaunųjų gamtininkų būrelio nariai, su vadove biologijos mokytoja metodininke Danute Masioniene lankėsi LSMU Anatomijos muziejuje. Muziejaus vedėja Vega Kriaučiūnienė supažindino su muziejaus įkūrimo istorija, papasakojo kad pirmuosius preparatus 1920-1940 metais pagamino profesorius Jurgis Žilinskas ir jo bendražygiai. Iki šių dienų muziejų naujais eksponatais bendradarbiaudami vis papildo Anatomijos instituto dėstytojai ir studentai. Mokiniai apžiūrėjo visus preparatus, bandė atskirti rūkančio ir nerūkančio žmogaus, gyvūno plaučius. Susipažino su žmogaus skeletais, vidaus organais ir įvairiais kitais preparatais. Laikas prabėgo labai greitai, o įspūdžiai ypatingi.