Mergaičių krepšinio varžybos

Kovo 6- ąją dieną mūsų mokykloje vyko Kauno mokyklų merginų krepšinio 3×3 varžybos. Finaliniame etape dalyvavo mūsų mokyklos, Jėzuitų gimnazijos, KTU inžinerijos licėjaus, S. Dariaus ir S. Girėno gimnazijos sportininkės. Mūsų mokyklą atstovavo Adrijana Karpavičiūtė 8c, Gabija Kunigauskaitė 8a, Goda Gaižauskaitė ir Kamilė Rakštytė 9a. Rezultatu 13:2 mūsų mokyklos merginos laimėjo prieš KTU inžinerijos licėjaus ir tęsė kovą dėl pirmosios vietos. Po atkaklios kovos su Jėzuitų gimnazijos komanda, rezultatu 6:7, pirmąją vietą iškovojo mūsų merginos. Antrąją vietą užėmė Jėzuitų gimnazijos atstovės, o trečiąją – KTU inžinerijos licėjaus krepšininkės. Sveikiname visas komandas! Didžiuojamės mūsų mokyklos komanda ir fizinio ugdymo mokytojų pasiekimu.