Mes emocingi ir kūrybingi

Kiekvieną dieną mus lydi įvairios emocijos. Tai mes džiaugsmingi, linksmi, tai pikti, paniurę, vėl juokiamės, išdykaujame, bet netrukus nuotaika pasikeičia, kažkas nuliūdina…ir taip viena emocija keičia kitą. Kaip svarbu suprasti, išmokti reguliuoti bei kontroliuoti savo emocijas, neslopinti jų, o gebėti tinkamai reikšti neskaudinant kitų. SEU užsiėmimų „Mes emocingi ir kūrybingi“ metu 1-4 klasių mokiniai įtvirtino savo žinias apie emocijas, dalinosi įvairiais tinkamo jų reiškimo būdais, stengėsi kuo įvairiau išlukštenti skirtingas žmogaus emocijas per diskusijas, filmuko „Išvirkščias pasaulis“ epizodų aptarimą, lipdymą, dažų pūtimą šiaudeliu ir net teatrą.

Pažindami ir mokėdami valdyti savo emocijas, mokomės pagarbos sau ir kitam, savivertės, savikontrolės, kito žmogaus jausmų pažinimo bei tinkamo į juos reagavimo.