Mes mylim Lietuvą – džiaugiamės Laisve

Šiandien mūsų širdys plakė Lietuvai. Pirmiausia prisijungę prie Kauno moksleivių akcijos ,,Pasveikinimas Kaunui – ,,Tautiška giesmė” nuo Kauno kalvų 2023” susirinkom lauke pagiedoti ,,Tautišką giesmę“. Žvarbus oras neišgąsdino, nes mus vienijo širdžių šiluma. Sugiedoję ,,Tautišką giesmę“ išklausėme Ukrainos himną, taip pagerbdami ne tik kovojančius už savo ir mūsų laisvę Ukrainos karius, bet ir ukrainiečius, kurie mokosi mūsų mokykloje.

Po to visi susirinkome į Aktų salę, kur vyko bendruomenės šventė. Pasirodymus parengė visos mokyklos klasės: vieni šoko, kiti dainavo, deklamavo, o antrokai netgi parengė viktoriną apie Lietuvą. Renginio pradžioje visus pasveikino mokyklos direktorė Jolanta Vengalienė, ji taip pat pasidžiaugė geriausiais mokinių pasiekimais ir įteikė padėkos raštus pirmūnams. Bendruomenę sveikino ir antrokų mokytojas Tautvydas Kelpšas, o visus pasirodymus sujungė pirmokės lietuvaitės Emos ir penktokės ukrainietės Sofiios dialogai. Mergaitės skraidino simbolinius paukščius, rinko paukščių pabertas laisvės ir brolybės sėklas, o renginio pabaigoje ,,išaugino“ ir stiprybės simbolį – ąžuoliuką. O 7 a klasė užbaigė šventę daina ,,Žemėj Lietuvos ąžuolai žaliuos”, kuriai pritarė visi. Meilė tėvynei, tikėjimas Laisve suvienijo visą bendruomenę!