Mes sakom AČIŪ

Baigiantis mokslo metams nuskambėjo tradicinė AČIŪ šventė.

Šventės programą parengė 1 – 4 klasių Teatro, Šokių ir Dainavimo studijų vadovės Ilona Mitrulevičienė, Edita Jurgaitienė ir Airūnė Juozanaitienė su jų užsiėmimus lankančiais mokiniais. Be to, pasirodė ir 2 a klasės bei 3 a ir 3 b klasės mokiniai. Vaikai vaidino, šoko, deklamavo, dainavo ir grojo dūdelėmis. Daug džiaugsmo ir emocijų sukėlė AČIŪ padėkos, kuriomis buvo apdovanoti visi pirmokai – juk kas, jei ne jie visi, padarė pažangą per pirmuosius metus mokykloje. 2- 4 tų klasių mokiniai buvo apdovanoti už gerą elgesį ir mokymąsi, dalyvavimą respublikos, miesto ir mokyklos konkursuose ir viktorinose, už sceninius pasirodymus ir vaidybą.

Daugiausiai plojimų mokinukai skyrė savo mokytojoms, kurioms įteikė ne tik padėkos raštus, bet ir mokinių darytas simbolines plunksnas ir gėlytes. Mokiniai tarė AČIŪ pirmokų mokytojoms Gretai Mickutei, Gustei Žukauskaitei, antrokų mokytojams Editai Matelionienei ir Tautvydui Kelpšui, trečiokų mokytojoms Editai Jakubonytei ir Ramunei Žičkienei bei ketvirtokų mokytojai Ritai Visockienei. Taip pat dėkojo ir mokytojų padėjėjoms Astai Šivickytei, Rūtai Viščiukienei ir bibliotekininkei Ingridai Jatkauskienei.

Renginį pabaigė nuotaikinga trečiokų daina ,,MES SAKOM AČIŪ“. Jie ne tik patys padainavo, bet drauge su savo mokytoja pakvietė prisijungti visus mokinukus ir dar kartą nuotaikingais dainos žodžiais padėkoti vieni kitiems: ,,MES SAKOM AČIŪ“