Mokiniai diskutuoja: „Priklausomybė turi daug veidų“

Praėjusią savaitę (gegužės 29 – birželio 2 d.) abiejuose mokyklos padaliniuose biologijos mokytoja metodininkė Danutė Masionienė devintose klasėse gvildeno šiuo metu labai aktualią temą „Priklausomybė turi daug veidų“. Vyko atvirkštinės pamokos – (Flippped classroom). Tai yra yra mokymo strategija ir mišraus mokymosi tipas , kuriuo siekiama padidinti mokinių įsitraukimą ir mokymąsi. Mokiniai savarankišai ieško medžiagos, ją atrenka, analizuoja ir pasirinktu būdu ir per pamoką pristato klasei iškeldami problemą tiesiogiai bando ją spręsti pamokų metu.

Pamokų metu buvo aptartos temos: ,,Narkotinės medžiagos ir narkomanija“, ,,Alkoholio vartojimas ir pasekmės“, ,,Rūkymas ir jo žala“, ,,Priklausomybė azartiniams žaidimams ir kitos priklausomybės“. Pasiruošę mokiniai išradingai pažvelgė į temos aktualumą ir pristatė klasės draugams. Po pristatymų vyko diskusija, kurios metu mokiniai gan noriai išsakė savo pozicijas vienu ar kitu klausimu, netgi rekomendavo, ką galėtume daryti stabdydami priklausomybes.