Mokinių konferencija „Mano atradimai per SEU“

Birželio 21d. mokykloje vyko praktinė 5-10 klasių mokinių konferencija „Mano atradimai per SEU“.

Konferenciją pradėjo direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jurgita Sūnelaitienė, kuri visiems priminė esmines socialines emocines kompetencijas: savimonę, savitvardą, socialinį sąmoningumą, tarpusavio santykių įgūdžius bei atsakingą sprendimų priėmimą. Diskutavome, kaip šias kompetencijas ugdytis, kodėl jos svarbios mūsų gyvenime ir kokią įtaką daro sėkmingam ir visapusiškam asmenybės ugdymuisi. 5-8 klasių mokiniai pristatė savo parengtus pranešimus apie tai, kas labiausiai įsiminė SEU užsiėmimų metu, ką išmoko. Paskatinti pavaduotojos, rašėmės tikslus vasaros atostogoms. Pasirodo, ši užduotis ne tokia jau lengva.

Antroje konferencijos dalyje 8-10 klasių mokinės pakvietė visus sudalyvauti spektaklyje, kuriame buvo nagrinėjamos kasdienės situacijos, konfliktai. Žiūrovai patys sprendė situacijų eigą, dalino patarimus veikėjams, keitėsi su jais vietomis.
Supratome, kad visose gyvenimo situacijose patys esame atsakingi už savo sprendimus kaip elgtis bei reaguoti į aplinką.

Į namus išsiskirstėme ne tik pasisėmę daug gerų emocijų, bet ir sustiprėję vidumi. Gera dalintis savo atradimais.