Mokinių mainai 2

5d. Vokiečių g. padalinio mokinių tarybos nariai svečiavosi Partizanų g. padalinyje. 6- 9 klasių 14 mokinių dalyvavo pamokose, jie galėjo pamatyti, kaip dirba kitų klasių mokiniai, palyginti su savo klase. Visiems pamokos pasirodė įdomios ir linksmos, o smagiausia, kad buvo klasių, kuriose susitiko ir savus mokytojus, kurie, pasirodo, dirba abiejuose padaliniuose. Visi šeimininkai, ir mokytojai, ir mokiniai, buvo labai svetingi, tad net nepasijuto, kad kai kas buvo svečiuose, ne savo padalinyje.

Po pamokų Dainavos parke vyko orientacinis žaidimas. Atliekant užduotis teko minti mįsles, kurti eilėraščius ir net spręsti matematinius bei loginius uždavinius. Kai kurios užduotys buvo labai lengvos, bet buvo ir tokių, kur reikėjo gerai pagalvoti. Smagu buvo skubėti, bėgioti ir ieškoti, rinkti lipdukus. Dalyviams patiko ir tai, kad mergaitės prie punktų buvo labai draugiškos ir sąžiningos.

Tokie mokinių mainai suteikia ne tik smagių patirčių bei įspūdžių, bet ir progą užmegzti naujų pažinčių. Kitais mokslo metais mokinių taryba tikisi pakartoti mainus ir organizuoti dar daugiau veiklų, skatinančių bendruomeniškumą!