Mokinių mainai

Birželio 2 d. Vokiečių g. padalinyje 6-10 klasėse svečiavosi mokiniai iš Partizanų g. padalinio. Nuo pat ryto mokinių tarybos nariai laukė svečių, prieš pamokas juos pasitikę vedėsi į klasės. Vaikai turėjo galimybę dalyvauti Antikos kultūros, matematikos, anglų k., chemijos, muzikos, fizinio ugdymo ir kt. pamokose. Jie ne tik stebėjo, bet ir patys aktyviai įsijungė į ugdymo procesą. O po pamokų direktorės pavaduotoja Jurgita Sūnelaitienė svečiams ir mūsų mokinių tarybos nariams dar vedė užsiėmimą ,,Savęs suvokimas. Emocinis portretas“. Mokiniai analizavo patirtas emocijas, perkėlė jas piešdami savo emocinį portretą.

Toks mokinių bendradarbiavimas skatina bendrystę, vienija bendruomenę ir leidžia pasilyginti vieniems su kitais. Birželio 5 d. Vokiečių g. padalinio mokiniai lankysis Partizanų g. padalinyje.